Bitcoin potrzebuje przekroczyć $16,200

Bitcoin potrzebuje przekroczyć $16,200, aby potwierdzić sprawę do dalszego rajdu

Bitcoin znów zaczął pchać się wyżej po rozszerzonej walce o konsolidację poniżej 16.000 dolarów. Wiodąca krypto waluta obecnie handluje za 16.150 dolarów, co oznacza wzrost o 3% tylko w ciągu ostatnich 24 godzin. BTC po raz kolejny zaczęła prześcigać altcoinów, a większość cyfrowych aktywów faktycznie odnotowuje dziś straty w stosunku do dolara amerykańskiego.

Przy cenie 16 150 dolarów, Bitcoin jest nieco poniżej lokalnego maksimum 16 225 dolarów, które krypto waluta wykorzystała dwukrotnie w ciągu ostatnich kilku godzin. Analitycy Crypto Genius uważają, że krypto waluta musi oczyścić się z tego technicznego oporu, jeśli ma potwierdzić słuszność dalszego rajdu. Analiza pokazuje, że poziom ten ma znaczenie historyczne.

Analitycy twierdzą, że Bitcoin musi zdecydowanie przełamać 16.200 dolarów, aby potwierdzić swoją najnowszą nogę wyżej. Jeden z analityków krypto-asetów podzielił się wykresem widocznym poniżej 12 listopada, zauważając, że 16.220 dolarów pozostaje dla niego poziomem zainteresowania, ponieważ jest to „blok odrzucenia tygodniowego“.
Przeładunki i darmowe obroty dostępne codziennie, dla każdego gracza, w mBitcasino Crypto Autumn Bonanza! Zagraj teraz!

Patrząc wstecz na historię cen Bitcoina, krypto waluta została odrzucona na tym poziomie co najmniej dwa razy pod koniec 2017 roku.

Aby Bitcoin mógł zatwierdzić trwający rajd, powinien zmienić ten poziom w support w najbliższych dniach.

Obrazek

Nie wszyscy są przekonani, że Bitcoin rusza się stąd wyżej. Wielu jest niepewnych co do przyszłości rynków, ponieważ pomimo szczepionki pozostaje wiele niepewności w perspektywie krótko- i średnioterminowej:

„Gdy euforia wymiata tomografię komputerową, druga fala pandemii ogarnia świat. Czy interwencja Fed utrzyma wszystko na powierzchni? Prawdopodobnie. Ale pandemia + tygodniowy opór = zmniejszają ryzyko dla mnie. Jak już mówiłem, sprzedałem jakieś miejsce #Bitcoin za 15750 dolarów. Dziś jakieś $ETH za $472. Proszę też nie interpretować tego jako sprzedaż moich toreb. Nadal trzymam spot $BTC, nadal trzymam spot $ETH. Jedyne co robię, to biorę trochę zysków podczas niezwykle silnego rajdu. Z nową falą pandemiczną tuż za rogiem i brakiem bodźców w zasięgu wzroku, chcę trochę suchego proszku w razie czego.“